ARGİŞ BİLİŞİM- Eskişehir Freelance Web Tasarım ve Bilişim Hizmetleri

Hakkımızda

Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve sosyal medya çalışmaları da yapmaktayım.

Şu anda freelance (serbest) olarak bireysel ve kurumsal firmalar ile çalışıyorum. 10 yıllık internet serüvenim içerisinde seo, web tasarım, reklam ve danışmanlık, proje yönetimi eğitimleri aldım. Web sitesi olarak e-ticaret, kurumsal web siteleri, portal siteler (haber, video, dizin) gibi projelerde çalışıyorum. İçerik itibari ile bu tarz sitelerde en önemli kurallardan birisi arama motorları optimizasyonu bende siteleri hazırlarken html ve css kodlarında seo kurallarına uygun olan tasarımlar sunuyorum. Yaptığım çalışmaları referanslarım sayfamda inceleyebilirsiniz.

Hedefimiz sizin konumuzla ilgili harcadığınız zamanı minimuma düşürmektir. Sizin dışınızda ama içinizde gibi çalışabiliriz. Rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olma amacınızı web sitenizle ve diğer hizmetlerimizle de devam ettirelim.

Saygılarımla Resul ARGİŞ

Neden Kişisel Tasarımcı?

Web tasarım şirketlerinin belirli bir prosedür veya çalışma planı ile daha hızlı birden fazla müşteri odaklı çalışması, alınan işe özverili yaklaşmasını engellemektedir. Bu nedenle ” Kişisel ” olarak web tasarım…

SMS ABONELİK