WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Biz Sizi Arayalım

0 546 408 4244 7/24 Saat Whatsapp Uygun
izmir escort

Hakkımzda

Merhaba Ben Resul ARGİŞ;

Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve sosyal medya çalışmaları da yapmaktayım.

Şu anda freelance (serbest) olarak bireysel ve kurumsal firmalar ile çalışıyorum. 10 yıllık internet serüvenim içerisinde seo, web tasarım, reklam ve danışmanlık, proje yönetimi eğitimleri aldım. Web sitesi olarak e-ticaret, kurumsal web siteleri, portal siteler (haber, video, dizin) gibi projelerde çalışıyorum. İçerik itibari ile bu tarz sitelerde en önemli kurallardan birisi arama motorları optimizasyonu bende siteleri hazırlarken html ve css kodlarında seo kurallarına uygun olan tasarımlar sunuyorum. Yaptığım çalışmaları referanslarım sayfamda inceleyebilirsiniz.

Saygılarımla Resul ARGİŞ

Neden Kişisel Tasarımcı?

Web tasarım şirketlerinin belirli bir prosedür veya çalışma planı ile daha hızlı birden fazla müşteri odaklı çalışması, alınan işe özverili yaklaşmasını engellemektedir. Bu nedenle ” Kişisel ” olarak web tasarım…

 Tıkla Ara