WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Biz Sizi Arayalım

0 546 408 4244 7/24 Saat Whatsapp Uygun
izmir escort

WordPress Yazı Kopyalamayı Engelleme

WordPress Yazı Kopyalamayı Engelleme

Bu işlem bazı hazırcı ve sizin emeklerinizi kolayca alıp gitmelerini bir nebzede olsa engelleyecek bir yöntemdir. Eğer wordpress kullanıyorsanız işiniz çok kolaydır. WordPress ‘te bu işlem eklenti ve kod yardımı ile yapılabilmektedir. Eğer kodlama bilginiz yoksa size tavsiye edebileceğim kurulumu oldukça basit bir eklentiden bahsedeceğim. Bu eklentiyi ben kullanmadım yazılarımı başkalarının almasından şu an bir endişe duymuyorum ama ileride belki endişem olursa içerik hırsızlarına karşı bu eklentiyi yada kod olan şeklini kullanmaktan kaçınmam. Tabi bu işlemde tam manadı ile bir çözüm değildir. Fakat bu engellemeyi alt edemeyecek acemi webmasterlar en azından yazılarınızı alamadan geri dönüp gidiceklerdir. Amacımız bu işlemi en aza indirmektir.

Vereceğimiz bu eklenti daha önce müşterilerimiz tarafından istenmiş ve tarafımızdan sitelere uygulanmaıştır. eklentiyi kurup etkinleştirmeniz yeterlidir. Herhangi bir ayar yapmanıza gereksinim duymayacaktır. Bu eklentimiz Copyprotect Eklentisidir.

Eklentiyi panelinizdeki eklenti bölümünden yeni ekle diyerek ekleyebilirsiniz. Bu işlemler oldukça basit işlemlerdir. İyi günlerde kullanınız…

 Tıkla Ara