Facebook Reklamları
WhatsApp
Yükleniyor...

Facebook Reklamları

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Neler Yaparız ? Facebook Reklamları
Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook Reklamcılığı Nasıl Çalışıyor?

Facebook reklamları, reklam verenlerin bağlantı tıklamalarına, gösterimlere veya yönlendirme sayfası görüntülemelerine dayalı olarak ücretlendirildiği açık artırma sistemidir.

Facebook, kullanıcıları ürün ve hizmetlerinizle eşleştirmek için kullanıcı verilerini kullanır. Bu sayede kullanıcıların yaşına, cinsiyetine, lokasyonuna ve ilgi alanlarına göre hedef kitleler oluşturabilirsiniz. Ayrıca özel hedef kitleler ile de web sitenizi ziyaretmiş kullanıcılara, Facebook veya Instagram sayfanız ile etkileşime geçmiş kullanıcılara özel reklamlar gösterebilirsiniz.

Facebook reklamlarının bir diğer önemli özelliği olan benzer hedef kitle (Lookalike), işletmelerin mevcut müşterilerini temel alan yeni potansiyel müşterileri hedeflemelerini sağlıyor.

Kısacası, en sadık müşterilerinize veya zaten reklam kampanyalarınızla ilgilenen kişilere benzeyen bir Facebook kitlesini hedefleyebilirsiniz. Facebook reklam stratejiniz potansiyel müşteri bulma ve farkındalık merkezliyse, benzer hedef kitle kullanıcıları tam size göre.

Bugünlerde Facebook reklam stratejinize nasıl yaklaşacağınız konusunda hiçbir fikriniz yoksa, ARGİŞ BİLİŞİM olarak hizmetinizdeyiz.