Google Ads
WhatsApp
Yükleniyor...

Google Ads

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Google Ads
Google Ads

Google Ads

Google Ads

Google’da arama çubuğuna yazdığımız kelime ile ilgili binlerce sonuçla karşılaşırız. Binlerce site arasından ilk sayfada yer almak hiç de kolay değildir. Rakiplerinizden önde olmak ve yeni müşteriler edinmek için Google’ın reklamcılık hizmeti Google AdWords’ü deneyin.

Google Ads Nedir? Nasıl Çalışır?

Google Ads, eski adıyla Google Adwords, Google’ın arama sonuçlarında reklamlarının gösterilmesi için reklam verenlerin belirli anahtar kelimeler için teklif verdiği online reklamcılık sistemidir. Google AdWords sayesinde, ilk sayfada 7 reklam alanından birinde yer alabilirsiniz. 
Hizmetiniz ile ilgilenen potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkmanın en kolay yolu AdWords reklamlarıdır. Reklamınız tıklanmadığı sürece para ödemezsiniz. Reklamlarınızın ne zaman ve nerede gösterileceğine siz karar verin! Adwords ile sadece arama yapan kullanıcıları değil, işletmenizin farkına varmasını istediğiniz kitlelere görüntülü reklamlar ile ulaşabilirsiniz. İstediğiniz websitelerini hedefleyip kullanıcıların karşısına çıkabilirsiniz. 

Müşterilerinizin tam da ihtiyacı olduğu anda karşısına çıkın!

Google Ads Reklam Türleri Nelerdir?

1.

Google Arama Ağı Reklamları

Google’ın Arama Ağı, online reklamcılık alanında en güçlü araçtır. Google AdWords, reklamverenlerin bir arama sorgusuyla son derece alakalı reklamlar göstermesine olanak tanır. Bu, kitlenin reklamın sunduğu şeylerle genellikle çok ilgili olmasını sağlayarak, çok yüksek tıklama oranına (TO) ve dönüşüm oranına yol açar.

2.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Görüntülü Reklam Ağı tüm internet kullanıcılarının %90'ından fazlasına ulaşabileceğiniz çok büyük bir ağdır! Reklamverenler, genellikle Görüntülü Reklam Ağı tıklamalarının arama ağındakilerden daha düşük maliyetli olduğunu bulur. Hedefleme yönteminize bağlı olarak, TO'lar yüksek olabilir ve EBM düşük olabilir.

Google Reklamları ile İlk Sayfada Olun!

Google reklam paketlerimizden birini seçin, ilk sıralarda yer alın yeni müşteriler kazanmaya başlayın! 
İşinizle ilgili arama yapan, satın almak için araştırma yapan kullanıcılara ulaşın.

İşinizi büyütmek ister misiniz?

Google Adwords Sertifikalı Uzman Ekibimiz ile Google'da 1. Sayfada 1. Sırada Olun!

HEMEN BİZE ULAŞIN!