Seo Hizmeti
WhatsApp
Yükleniyor...

Seo Hizmeti

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Neler Yaparız ? Seo Hizmeti

Seo Hizmeti

Seo - Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti

Seo , en basit haliyle arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. SEO kelimesi ingilizce tabirle Search Engine Optimization kelimelerin baş harflerinden SEO olarak bizim güzel Türkçe'mize geçmiştir. Google vb. arama motorlarında web siteleri belirli kriterlere göre sıralandığı için, seo çalışması yapan bir firma ile yapmayan bir firma arasında dağlar kadar farklar olur.

 

Seo çalışması  nedir ?

Web sitemizi google'ın belirtmiş olduğu kriterlere göre hazırladığımızda sitemizi optimize, yani google'ın bize sunduklarına göre hazırlamış oluruz. Biz seocular, bu çalışmaları site içi seo ve site dışı seo olmak üzere ikiye ayırırız.

 

 

Site içi seo demek; kullandığımız web site altyapısını,kodlama , tasarım ve içerik olarak google'ın istediği kriterlere getirmek demektir. Web sitelerimizin kaynak kodlarından tutun, ürün adı, açıkmaları,içerik girişleri vb. onlarca farklı değişkeni kapsar.

 

Site dışı seo demek ; en basit haliyle başka web sitelerinin bize bağlantı verip vermediği, yani referans olup olmadığı ile alakalı teknik işlemlerdir. Örneğin bir görüşmeye giderken, tanıdık birisinin referansı ile o görüşmeye gittiğinizde görüşmeye +1 puanla başlıyorsanız, internet sitelerinde de bu durum geçerlidir. Tanıdıkların, referansların da otoritesi, güvenilirliği bizim için önemli olduğundan, bu google arama motoru optimizasyonunda da böyledir.

Aynı şekilde sosyal medya ortamlarındaki popülerlik, dış seoyu etkileyen unsurlardır.

 

 

Peki Biz Seo Hizmetini Nasıl Veriyoruz ?

Bizi , sizin gibi internetten üzerinden bulan yüzlerce  müşterimizle, 10 yıllık hem alaylı hem de mektepli internet tecrübemizi paylaşıyoruz.İşin çekirdeğinden gelen ekibimizle birlikte, sizin de web sitelerinizi google ile uyumlu yaparak, destekleyerek  yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Sitelerinizin sıralamasını iyileştirerek, daha fazla ziyaretçi çekip, daha fazla müşteriye ulaşmak asıl hedefimizdir.

 

 

Birinci Sıra Garantisi Veriyor Musunuz ?

Bu sorunun cevabına "Evet" diyen kişi veya firmalar tanıyorsanız, hiç beklemeden onlardan seo hizmeti satın alabilirsiniz. Çünkü  Google'ın resmi blog sayfasından açıkladığı yazıda (buradan yazıyı inceleyebilirsiniz) , kimsenin böyle bir sıra garantisi veremeyeceğini, "şu kadar yıl  1.sırada kalacağının garantisini veremeyeceğini" belirttiği bir durumda, ne biz ne de  işini gerçekten bilen seocular, böyle bir garanti veremez.

 

Seo çalışmasında asıl hedef, siteyi optimize ederek, daha iyi konumlarla, daha fazla ziyaretçi çekmektir. Birinci sırada olmak tabiki önemli, ancak bunun garantisini vermek, söz konusu bile değildir. Bu garantiyi veren herkes, kişiye yada kuruma bilgi eksikliğinden dolayı bilerek yada bilmeyerek yalan söylemiş olur.

 

Peki Nasıl Başlayabiliriz?

Başlamak bitirmenin yarısıdır. Bize iletişim sayfamızdaki herhangi bir kanaldan ulaşarak yada aşağıdaki seo teklif formu üzerinden online teklif isteyebilirsiniz. Seo hizmeti için fiyatlar, optimizasyon yapılacak kelimelere, kelime sayısına, sitenizin durumuna, rekabete göre değişeceği için "şu kelime için şu kadar lira" demek, ön inceleme yapmadan mümkün değildir.